مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید تشک فوم سرد زیر قیمت بازار

آنچه در این مقاله می خوانید .....

فوم چیست ؟دلیل نامگذاری فوم سرد چیست؟ابعاد اصلی برای خرید تشک فوم سرد چه اندازه است ؟آیا تفاوت فوم گرم با فوم سرد در خرید تشک فوم موثر است ؟تفاوت فوم سرد با فوم معمولی
خرید تشک فوم سرد آرادخواب

قبل از هر خرید مخصوصا تشک به عنوان کالای اساسی زندگی باید اطلاعات لازم نسبت به آن د اشته باشید . اگر به دنبال خرید تشک فوم سرد زیر قیمت بازار به صورت عمده هستید با ما تماس بگیرید . ما در اینجا می خواهیم به طور خلاصه نکاتی که برای خرید تشک فوم لازم دارید را بیان کنیم .

بازرگانی آراد خواب به عنوان مرکز تخصصی کالای خواب ایران ، با افتخار بهترین خرید تشک فوم سرد را ، زیر قیمت بازار برای شما تضمین می کند.

فوم چیست ؟

برای خرید تشک فوم سرد اولین سوال که باید پاسخ گفت این است که فوم از چه موادی درست شده ؟

فوم ، ترکیب شیمیایی خاصی است که با حرارت مستقیم و غیر مستقیم در کوره ساخته می شود . در این فرایند در داخل آنها سلول توزیع می گردد .

یک سلول ، خلع کوچکی است که در حین تولید فوم توسط گاز در داخل پلیمر ایجاد می شود ؛ این سلول های توزیع شده می توانند باز، نیمه باز و بسته باشند. فوم سرد در طبقه بندی ساختار سلولی از فوم پلی ارتان و از نوع سلول باز می باشد ؛ که نوع ویژه آن به نام مموری فوم نیز معروف است.

خرید تشک فوم سرد آراد خواب

دلیل نامگذاری فوم سرد چیست؟

دلیل نامگذاری فوم سرد ، حرارت غیرمستقیم یا دمای کم ، در مرحله ساخت می باشد .

دمای کم فرصت بیشتری برای شکل گیری مولکول های این فوم می دهد و به همین دلیل حالت ارتجاعی این فوم نسبت به فوم گرم بیشتر بوده و به طور مشخص تری نرم تر می باشد .

این روش تولید موجب می شود تشک بر اثر فشار و لمس شدن ، مدت زمان بیشتری طول بکشد تا حالت ارتجاعی خود را از دست بدهد . به همین دلیل به نوع ویژه این تشک ها ، تشک هوشمند یا مموری فوم می گویند . خرید تشک فوم سرد در صدر فروش کالای خواب جهان قرار دارد

ما در مجموعه بازرگانی آراد خواب راحتی شما میخواهیم تشک فوم سرد به دلیل نرم بودن و طول عمر بیشتر نسبت به فوم گرم می تواند گزینه اول برای یک خرید رضایت مند برای شما باشد . آراد خواب این تشک هوشمند را با ضمانت بلند مدت به شما عرضه می کند .

خرید تشک فوم سرد آراد خواب

 

ابعاد اصلی برای خرید تشک فوم سرد چه اندازه است ؟

خرید تشک فوم سرد اراد خوابابعاد اصلی تشک فرم سرد برای تخت های یکنفره ، اندازه 200 * 90 * 14 و برای تخت های دو نفر 180 سانتی متر می باشد . برای خرید تشک فوم سرد توجه به ابعاد آن مهم است زیرا قیمت محصول متفاوت می گردد.

رویه این تشک ها از پارچه ژاکارد 150 و 300 گرمی و لایه ضد تعریق و حساسیت است .

تشک های مموری فوم دارای دسته می باشد تا جابجایی تشک به آسانی انجام پذیرد . نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که تشک های فوم سرد دارای استیل و زیبایی خاصی هستند . این تشک طول عمر خوبی دارد و سالیان طولانی ترکیب ظاهری خود را حفظ می کند .

در خرید یک تشک نباید کوته بین باشیم و فریب تبلیغات کاذب را بخوریم . تشکی را باید انتخاب نماییم که بعد از مدت کوتاهی کیفیت و زیبایی خودش را از دست ندهد و خرید تشک فوم سرد از جای مطمئن می تواند گزینه خوبی باشد.

خرید تشک فوم آراد خواب

آیا تفاوت فوم گرم با فوم سرد در خرید تشک فوم موثر است ؟

علت نامگذاری فوم گرم به این دلیل است که در دمای بالا پخته می شود ولی فوم سرد از حرارت غیر مستقیم و دمای کم تولید می شود که فرصت بیشتری برای شکل گیری مولکول ها است .

به دلیل نوع ساخت ، حالت ارتجاعی فوم سرد از فوم گرم بیشتر است بنابراین فرم سرد از فوم گرم نرم تر است . معمولا از فوم سرد به دلیل نرم بودن و طول عمر آن نسبت به فوم گرم ، بیشتر استفاده می شود و خرید تشک فوم سرد در تجارت کالای خواب جایگاه بسیار بالاتری دارد .

برای اینکه بفهمید فوم سرد است یا گرم باید اینگونه باید عمل کرد : بعد از فشار وارد کردن به فرم سرد ، فوم سریع به حالت اولیه خود باز می گردد ولی فوم گرم بعد از فشار با کمی تاخیر به حالت اولیه خو باز می گردد

ما برای یک انتخاب خوب و رضایت بخش در کنار شما هستیم.

خرید تشک فوم سرد اراد خواب

تفاوت فوم سرد با فوم معمولی

انتخاب تشک دلخواه و استاندارد پروسه ای حساس و وقت گیر به شمار می آید . زیرا استفاده از تشک غیر استاندارد از جمله استفاده طولانی مدت از تشک نرم می تواند موجب کمر درد و نارحتی های جسمی برای انسان شود .

تفاوت اصلی فوم سرد با فوم معولی در جنس این دو فوم است .

خرید تشک فوم آراد خواب

هنگامی که به فوم معمولی فشار وارد می‌کنیم بلافاصله پس از برداشتن فشار ، فوم ظرف چند ثانیه سریعا به ‌حالت اولیه خود بازمی‌گردد ؛ ولی این اتفاق در فوم هوشمند با تاخیر انجام می‌شود.

در فوم سرد ، شدت نیروی برگشت داده شده بسیار کمتر از فوم‌های معمولی است و نیروی برگشت در یک نقطه متمرکز نمی‌شود.

تفاوت دیگر فوم‌ سرد با فوم‌ معمولی ، حساسیت این فوم‌ به درجه حرارت است .

فوم های سرد در دمای پایین سفت می شوند و سفت بودن آنها درمکانی سرد امری طبیعی است و وقتی در محیطی با دمای طبیعی قرار می گیرد فوم نرم تر می شود و هر چه حرارت بیشتر شود فوم نرم تر می گردد .

خرید تشک فوم سرد اراد خواب

عملکرد کارشناسان واحد تامین آراد خواب موجب شده ، همکاری با برترین تولیدکنندگان کشور به بهترین شکل میسر شود و شناخت روز افزون بازرگانان خارجی از این تشک باکیفیت ، راه های صادرات این کالای بسیار سودمند بیش از پیش فراهم شده است.

بنابراین آراد خواب براساس اعتمادی که به عملکرد و دانش فنی خود دارد ، کیفیت محصولات ارائه شده را تضمین می‌کند.شما می توانید بدون دغدغه و با آسودگی ، برای خرید تشک فوم سرد بصورت عمده روی ما حساب کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد شما را به خرید بهترین محصولات کالای خواب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *